Zbavte se nežádoucích slunečních paprsků pomocí protisluneční fólie

Zbavte se nežádoucích slunečních paprsků pomocí protisluneční fólie

Každý den více a více řidičů zjišťuje, že klimatizace na všechno nestačí. Hlavně pak v letních měsících zažívá váš organismus velkou zkoušku. A je jen na vás, zda své tělo chcete vystavovat pálivým slunečním paprskům, před kterými se ve voze nikam neschováte. Pokud ovšem chcete zažívat kvalitnější jízdu, opatřete váš automobil protisluneční fólií. Tónování autoskel totiž výrazně zvyšuje komfort jízdy, a přitom vás nijak finančně nezatíží.

Dnes si pojďme představit sluneční fólie společnosti GlassGarant, která se objevuje na našem trhu od roku 1990. Během více než 25letého působení se stala opravdovým profesionálem v tomto oboru. Ke své práci jejich specialisté používají ty nejkvalitnější fólie a autofólie značek 3M a právě o nich dnes bude řeč.

Sluneční fólie 3M jsou vyrobeny tou nejlepší technologií

Protisluneční fólie 3M patří k těm nejlepším na trhu. A to nejen proto, že společnost 3M jako první patentovala tyto fólie, které byly vyvinuty pro kosmický program. Ale také proto, že přišla na trh s novinkou – sluneční fólií vyrobenou nanotechnologií. Jde o opravdu převratný výrobek složený ze 300 vrstev rozptýleného kovu (u fólie 3M Crystalline90). Právě tyto vrstvy kovu nanesené na základní polyesterovou vrstvu zajišťují minimální viditelnost na skle při maximálním zadržení tepelného záření pronikajícího do kabiny.

Výhod 3M protisluneční fólie je několik

Jak už název vypovídá, k hlavním výhodám sluneční fólie patří pohlcování nepříjemného slunečního záření. Sluneční autofólie také chrání v případě havárie posádku vozu před střepy skla a zajišťuje jí  zvýšené soukromí ve vozidle. Při kombinaci s bezpečnostní autofólií vznikne na skle odolná vrstva, která snižuje nebezpečí vniknutí zloděje přes sklo.

Vybírat můžete ze dvou typů

Sluneční fólie 3M se vyrábí ve dvou řadách - v základní a špičkové luxusní verzi (Crystalline). Obě fólie mají stejné vlastnosti, hlavní rozdíl je v jejich životnosti.

Základní fólie je čtyřletá, špičková verze zaručuje desetiletou záruku. Ovšem je mnoho zákazníků, kteří mají tuto fólii i přes uplynutí této doby téměř v nezměněné podobě. U základní verze fólie je známo, že po uplynutí 4 let začne mírně blednout.

Na obě tyto fólie se vztahuje záruka na barevnou stálost, přilnavost ke sklu a tvorbu bublinek mezi ní a sklem auta.

Důležité: Na přední boční okna lze instalovat pouze folie, které nesníží jejich světelnou propustnost pod 70 %. Před tónováním si proto nechte změřit propustnost autoskel a přečtěte si, jaké fólie jsou povolené.

Rychlost aplikace i cena vás překvapí

Díky protisluneční fólii se nežádoucích slunečních paprsků můžete zbavit lehce a rychle. A to již za 4 hodiny. Protože právě tak dlouho trvá její aplikace. Cena samozřejmě závisí na typu vozu a také na přesném typu sluneční fólie. Není ovšem problém společnost GlassGarant kontaktovat a rádi vám sdělí přesnou cenovou kalkulaci.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner