Zajímavosti ze zákulisí Grand Tour

Zajímavosti ze zákulisí Grand Tour

Stan, ve kterém probíhá show byl inspirován seriálem True Detective

I když skutečnost, že natáčení bude probíhat v "putovním" stanu, je známá již delší dobu. Wilman nám prozradil několik detailů - odkud nápad pochází, jak přesně bude stan fungovat a jaké místa s ním navštíví.

Jeremy sledoval seriál True Detective. Po vyhazovu z Top Gear měl totiž Jeremy najednou spoustu času na sledování seriálů. V jedné z epizod True Detective se setkávají baptisté ve stanu a Jeremyho to nadchlo. Najednou zvolal" Stan!Stan! A v zápětí hned dodal.  To přesně to, co potřebujeme. Budeme stále cestovat. Budeme jako nomádi. Bez stálého domova!

Grand Tour má strategii jasně danou. Pořídili stany dva. V jednom se vždy natáčí, a druhý se mezitím přesouvá na nové místo. Na dotaz, kde se bude natáčet nám Wilman odpověděl také:

Jedna epizoda bude určitě v Británii, další v Jižní Africe a samozřejmě jedna také v Kalifornii. Kalifornie je totiž domovem Amazonu.  Uděláme to tak, že prvně pojedeme do Kalifornie, tam řekneme ahoj a už nás tam nikdy neuvidí.

Samozřejmě dodává, že je to vtip.

Jamesovi by nemuselo být dovoleno říkat "penis"

Wilman nám také prozradil, že show bude stále soustředěna kolem týmu. I tak jsme ale dostali spoustu zákazů od právníků Top Gear. Prostě zde nesmí být žádný Stig, žádná testovací dráha a musíme si dávat pozor na cokoliv dalšího, aby jsme se ani náznakem nepřiblížili Top Gearu.

Je to opravdu vtipné, že právníci mají třeba schůzku nad tím, jestli James může stále říkat penis. A James se samozřejmě brání, že penis říkal od nepaměti.

James May a jeho penis

James May a jeho penis

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner