Zachráním Top Gear, prohlašuje rapper 50 cent

Zachráním Top Gear, prohlašuje rapper 50 cent

Sotva Chris Evans odešel z pozice hlavního moderátora Top Gear, objevilo se několik "adeptů" na jeho pozici. Kromě Matta Le Blanca si na toto křeslo brousí  zuby také známý kuchař James Martin a nově také americký rapper 50 cent!

50 cent v Top Gear?

50 cent v Top Gear?

Asi není potřeba opakovat, že 23 série Top Gear byla pro všechny fanoušky velkým zklamáním a někteří se nebáli použít výrazy jako "propadák".  Absence Clarksona, Hammonda a Maye byla prostě citelná.  Velká kritika a rekordně nízká sledovanost nakonec přiměla hlavního moderátora Chrise Evanse k odchodu.  Sotva jsme však stačili "usušit slzy" za jeho křiklavým hlasem a máme tady dalšího optimistu.

O slovo v show BBC si hlásí americký rapper Curs James Jackson III , kterého také můžete znát pod uměleckým jménem 50 cent. Nebojí se říci naplno:

Práci pro Top Gear bych miloval! Mohl bych show zachránit, ale bylo by to pro BBC velmi drahé!

Rovnou také vysvětluje, proč se pro pořad hodí právě on.

Není auto,které by mi neprošlo pod rukama.  Moje sbírka aut je stejně dobrá, jako těch tam venku.

Má pravdu, v jeho garáží by jste našli lahůdky jako Lamborghini Murciélago nebo Bentley Mulsanne.

Jaká bude skutečnost?

Jak to bude ve skutečnosti ví snad nyní jen vedení BBC. Už před nějakou dobou se nechali slyšet, že show bude pokračovat v původním složení. Evanse tak nemá prozatím nikdo nahradit, jen původní moderátoři mají dostat více prostoru.  Takže má 50 cent smůlu?

Tak jak tak 50 cent nemá nic jisté. Proč to vlastně dělá, když patří mezi nejbohatší zpěváky na světě? Rozhodně by to pro něj byl určitě dobrý přivýdělek, který díky velkým dluhům určitě potřebuje.  Minulý rok dokonce musel vyhlásit osobní bankrot.

Poznámka: foto převzato ze serveru www.auto.cz

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner