Vyměňte své autopotahy za nové, lepší a originálnější

Vyměňte své autopotahy za nové, lepší a originálnější

PRčlánek: Koupili jste si nový vůz, chtěli byste ho však něčím ozvláštnit? Technické parametry a jeho výkon splňují vaše očekávání, co se tedy zaměřit na jeho interiér? Pokud je celý kožený, úprava není třeba, máte-li však látkové autopotahy nechte si je ušít na míru přesně dle vašeho přání. Nebo vybírejte mezi univerzálními, které existují snad pro všechny značky automobilů. Ať už vlastníte BMW, Audi, Mercedes, Saab nebo třeba Volvo či Škoda, každý si přijdete na své a vyberete si design ladící s vaším vozem.

Přesné autopotahy na míru si na internetových stránkách společnosti Vopi s.r.o. http://www.vopi.cz/konf-autopotahy/ jednoduše objednáte dle přehlednému konfigurátoru. V něm si vyberete značku a model vozu a z nabídky vyberete vhodný materiál a barevné provedení potahů. Velké množství materiálů a různé barevné provedení uspokojí každého klienta. Dobrá cena a komunikace s prodejcem jsou bonusem k vaší objednávce.

Nebo snad jezdíte na dlouhé vzdálenosti a často trpíte bolestí zad? Potom zkuste vyhřívané masážní autopotahy. Tyto autopotahy disponují zabudovaným vyhříváním a masážními motory. Napájí se ze zásuvky automobilového zapalovače. Všechny funkce autopotahu se jednoduše obsluhují dle ovládacího panelu.

A když už jste u těch změn, prohlédněte si i nabídku autokoberců. Možná si na ně necháte vytvořit i speciální logo, které stačí zaslat emailem přímo prodejci. Nebo si vyberete přesné gumové autokoberce s nebo bez okraje či se připravíte na letní sezónu a sáhnete po těch textilních.

Ať už hledáte jakékoli autodoplňky a komponenty potřebné pro interiér vašeho vozu, v internetovém obchodě Vopi s.r.o. naleznete prakticky cokoli. Jejich služby jsou profesionální, rychlé a výrobky kvalitní.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner