Vybíráme garážová vrata

Vybíráme garážová vrata

Nový vůz si většinou volíme podle parametrů, výbavy, bezpečnostních prvků, barvy a samozřejmě celkového designu. Se stejnou metodikou bychom měli postupovat také při výběru garážových vrat. Garážová vrata jsou nezpochybnitelně výrazným estetickým prvkem vašeho domu. Při jejich výběru by vás však neměl uspokojit jen vzhled, ale také technické parametry. Na jejich správné volbě pak bude záviset uživatelský komfort při jejich využívání.

Zaměřte se na správnou volbu systému otevírání vrat

Neměli bychom podcenit volbu způsobu otevírání vrat, a to podle dispozice konkrétní garáže. Technika přitom může být různá, od vrat výklopných, rolovacích, klasických, až po sekční garážová vrata, která jsou nejpoužívanějším typem garážových vrat. Právě o nich bude dnešní článek.

Skvělý vzhled i maximální izolace

Elegantní design, moderní provedení, dlouhá životnost i minimální hlučnost. Tak přesně tohle jsou všechny vlastnosti sekčních garážových vrat, avšak najdeme mnoho dalších pozitiv, proč zvolit právě je.

design_hladky_2

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata jsou tvořena z jednotlivých ocelových lamel vyplněných polyuretanovou pěnou, jež zajišťuje bezpečnost a vysokou tepelnou i zvukovou izolaci. Zateplení garáže oceníte hlavně v zimním období, kdy se mráz k vašemu autu nedostane, a vy tak nebudete muset každé ráno řešit škrábání skla a "vymrzlý" interiér vozu. Další výhodou jsou minimální nároky na prostor v garáži. Vrata totiž zabírají pouze prostor pod stropem. Jsou maximálně spolehlivá, vhodná do všech otvorů, pro jednu i dvougaráž, u které nijak nezužují průjezd. U jejich realizace není nutnost žádného nadpraží a ani spodního rámu.

Komfortnost ovládání

Garáž by měla sloužit především jako bezpečný úkryt pro automobil, avšak neměli byste zapomínat ani na komfortnost ovládání garážových vrat. V dnešní době jsou oblíbeným trendem sekční garážová vrata vybavena motorem s dálkovým ovládáním i různým příslušenstvím, jako jsou integrované vstupní dveře, madla, kliky i různé druhy okének.

Společnost KRUŽÍK – váš partner pro výrobu garážových vrat

Tradičním výrobcem sekčních garážových vrat je společnost KRUŽÍK s.r.o, která má za sebou více než dvacetileté působení na našem trhu. V tomto oboru patří mezi největší tuzemské producenty, a to díky bohatým zkušenostem s výrobou i obchodem jak na domácím, tak i evropském trhu. Společnost při výrobě garantuje nejmodernější technologie certifikáty TÜV na všechny výrobky i certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti. Bezpečnost pak zaručuje evropská norma EN 1324-1. Společnost KRUŽÍK s.r.o garantuje nejen nejvyšší kvalitu, ale také vysokou flexibilitu a vysoce proškolený tým odborných pracovníků. Pokud zvolíte pro svou garáž jejich vrata, pak si buďte jisti, že jste si vybrali opravdu dobře.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner