Top Gear 300

Top Gear 300
Rychlý kvíz: Který sport je na světě nejsledovanější? Pokud jste viděli Top Gear Road trip, speciál kde se kluci vydali přes východní Americké pobřeží, měli byste znát odpověď. Je to NASCAR, neobyčejně populární americký závodní ovál.

A letos to má být ještě lepší. A to proto, že 28. května 2011 na Charlotte Motor Speedway, budou jezdci soutěžit na nově pojmenované trati. Top Gear 300.

Ano je to tak, naši kamarádi v Top Gear USA spojili své síly a peníze s vlastníky trati v Severní Karolíně a přejmenovali ho na počest světově oblíbené motoristické show

TG USA moderátoři Tanner, Rutledge a Adam odstartují závod a zároveň celý víkend odmoderují s pomocí Hi-Definition obrazovky, tato obrazovka se pyšní tím, že je největší na světě, táhne se přes 200 metrů do šířky.

Věříme, že tancující starosta z Blue Ridge Parkway, bude silně rozradostněn a přihodí nějaký ten taneček navíc.

A k dalším novinkám. Rutledge na svém Twitteru označil 22.3.2011 jako jeden z prvních natáčecích dnů pokračující série Top Gear USA. Poběží opět na History Channel a šance vidět první díl bude někdy v průběhu roku. Více zatím neprozradil.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner