Střešní nosiče a boxy rozšíří kapacitu zavazadlového prostoru

Střešní nosiče a boxy rozšíří kapacitu zavazadlového prostoru

Chystáte se na hory nebo jste jen zapálený cyklista a přemýšlíte, jak ideálně dopravit "sportovní načiní" vaším vozem. Neorientujete se ve složité nabídce střešních nosičů, střešních boxů a nosičů kol a lyží? Dnešní článek vás provede základním výběrem a doporučí oblíbené a kvalitní značky na trhu.

Střešní nosiče jsou základem pro další příslušenství

Bez střešního nosiče se prostě neobejdeme.  Střešní nosič tvoří nosné patky, příčníky a nosné příčné tyče, které dohromady tvoří konstrukci u nás také někdy nazývanou zahrádka.  Nosné patky jsou vždy uzpůsobeny tvaru a typu vozu, proto před cestou na dovolenou nezapomeňte, že půjčit si střešní nosič od souseda nebude nejspíše řešení. Nejznámějším výrobcem střešních nosičů je firma Thule. Nákupem jejich výrobků jistě nic nezkazíte a získáte kvalitu na mnoho let.

Střešní boxy znatelně rozšíří možnost přepravy

Před výběrem střešního boxu dobře zvažte, k čemu jej budete v budoucnu používat a kde jej budete skladovat. Střešní boxy, zvláště ty objemné, mohou zabírat mnoho místa a pokud jej potřebujete příležitostně. Může být řešením také půjčovna střešních boxů.

Objem střešního boxu neberte vždy jako nejdůležitější veličinu. Pokud budete chtít přepravovat lyže nebo běžky, bude se vám jistě hodit spíše dlouhý a úzký box. Krátký box využijí majitelé menších vozů. Pro přepravu objemného materiálů zvolíte zase extra velký box.

Cenu střešních boxů bude ovlivňovat hlavně jeho velikost, systém upnutí a aerodanymické vlastnosti.

Nosiče kol jsou dnes variabilní

Nosiče kol již dávnou nejsou jen složitou konstrukcí na střeše vozu. V dnešní době se setkáte se třemi tipy nosičů, které se děli dle jejich umístění -  na střechu,na tažné zařízení a na zadní dveře vozu. Každá z výše uvedených variant má své pro a proti, nicméně dokáže dokáže pohodlně a bezpečně přepravit kola na místo určení.

Eshop Nosiče - expert vám nabídne širokou nabídku střešních nosičů a nosičů sportovního vybavení. V případě, že si nevíte rady s výběrem  můžete také navštívit kamenné prodejny. Přejeme příjemnou a spokojenou dovolenou.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner