Půjčení automobilu nebylo nikdy jednodušší

Půjčení automobilu nebylo nikdy jednodušší

V dnešní hektické a uspěchané době si málokdo dokáže představit život bez svého automobilu. Potřebujeme jej ke každodennímu dojíždění za povoláním, stejně jako k cestám za zaslouženou dovolenou. Vozidlo využíváme ke stěhování objemných předmětů, každodenním nákupům, ale i k řešení nenadálých životních situací. Co si počít v případě, že budeme náhle bez auta?

Nepříjemná nehoda nebo závažná porucha může bez varování potkat každého z nás. Vzniklou nepříjemnost pak můžeme řešit několika způsoby. Zapůjčení vozu u rodiny či přátel může být na první pohled rychlé řešení, nicméně do budoucna může způsobit nejeden "problém". Zajímavé a rychlé řešení je pronájem auta v autopůjčovně.  V dnešním článku vám poradíme na co si dát pozor, tak aby zapůjčení proběhlo bez problémů a zbytečných komplikací. Nakonec přidáme také několik tipů, jak vybrat spolehlivou a levnou autopůjčovnu.

skoda_superb

Škoda Superb může být skvělou volbou

Cena pronájmu by pro vás nikdy neměla být jediným kritériem výběru

Před samotným výběrem vozidla byste měli být vždy rozhodnuti, za jakým účelem budete zapůjčené vozidlo potřebovat. Důležitým faktorem je také fakt, kde chcete zapůjčené vozidlo vrátit.  Většinou musíte vůz vrátit v provozovně půjčovny.  Firma Budget však nabízí možnost vrácení vozu po celé Evropě. Pokud se chystáte na delší dovolenou nebo zahraniční služební cestu, jistě oceníte pohodlí a bezpečnost vozidel střední třídy. Naopak pro kratší vzdálenosti budou stačit levnější vozidla nižší třídy. Důležitým parametrem by samozřejmě měl být také výkon, spotřeba a výbava. Klimatizace se bude hodit v létě, řetězy naopak při cestě na hory. Často se také vyplatí sledovat akce, které jednotlivé autopůjčovny zákazníkům nabízí. Například společnost Avis aktuálně nabízí pronájem vozu na sedm dní a za cenu pěti.

Vyžijte chytrého srovnávače

Zorientovat se mezi nepřeberným množstvím nabídek vám pomůže srovnávač www.levnaautopujcovna.cz. Nabízí srovnání mezi 1200 dodavateli. Můžete tak ušetřit až 70 %. Pro více informací klikněte zde a přejděte na web.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner