Peugeot Tepee je ideálním řešením pro rodiny s dětmi

Peugeot Tepee je ideálním řešením pro rodiny s dětmi

Pokud patříte k milovníkům Peugeotu, ale vaše rodina se stále rozrůstá a vás už je pět, nemusíte se své oblíbené značky vzdávat. I Peugeot má pro vás řešení, a tím je Peugeot Partner Teepe, který je určený rodinám s dětmi.

I když test švýcarského autoklubu TCS tvrdí, že pro pětičlennou rodinu je lepší kombík a MPV, než malé SUV, protože se do některých z nich tři autosedačky do druhé řady nevejdou. Opak je pravdou, protože Peugeot Partner Teepe 2015 je dostatečně velký, takže do něho bez problémů dáte na zadní sedačky tři dětské autosedačky vedle sebe, a ještě vám zbude dost místa i pohodlí k jejich zapínání. K dobru vám hrají také posuvné dveře na obou stranách. Dostatek místa je zde díky absenci stahovacích oken, což se může zdát někomu jako problém, ale věřte, že není.

Modernější maska auta

Facelift modelu Partner přinesl Peugeotu Tepee 2015 výraznější masku, kdy se znak lva nachází v masce chladiče, to jsou ovšem všechny změny. Ostatní tvary auta se moc nezměnily. Avšak vzhled exteriéru vyvažuje variabilita a jedinečnost interiéru, který nabízí dostatek prostoru i odkládacích míst.

Změny se odehrály pod přední kapotou

Další změny Peugeot Partner Tepee 2015 zaznamenal i pod kapotou, kdy jsou v nabídce nové dieslové motory. Tepee v motorizaci 1,6 blueHDI s 88 kilowatty se výrobcům opravdu povedl. Má živý motor, při jízdě působí tiše, pustit se můžete i do lehkého terénu a spotřeba 6,7 litru na 100 km je opravdu skvělá. Ze začátku se vám může zdát, že v zatáčkách působí krkolomně, ale až se s ním „sžijete“ uvidíte, že Peugeot Tepee je tím pravým pro vás i vaší rodinu.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner