Neobcházejte autobazary, nechte si dovézt auto ze zahraničí

Neobcházejte autobazary, nechte si dovézt auto ze zahraničí

Ztrácíte důvěru v pořízení auta v českých autobazarech? Obáváte se stočených tachometrů a skrytých vad? Ušetřete čas, nervy a námahu a nechte si dovézt vozidlo od našich sousedů.

Proč auto ze zahraničí?

Firma specializující se na dovoz aut vám garantuje, že přiveze pouze kvalitní, prověřené a nebourané vozy. Celý proces je velmi rychlý, pro vámi vybrané auto se jede následující den po uhrazení faktury.

Nejde pouze o dovoz aut ze zahraničí

Kromě klasického dovozu vozů na zakázku vám společnost též pomůže ojetý automobil vybrat. Můžete se spolehnout na férové a transparentní jednání, aby celý proces proběhl v klidu a bez zbytečných stresujících situací.

Kvality aut z Německa

Je obecně známo, že Němci jsou spolehliví obchodníci, kteří drží slovo. Jejich auta jsou pravidelně servisovaná, díky kvalitním silnicím jsou ve výborném technickém stavu. Rozhodně nehrozí riziko stočených tachometrů a zamlčených bouraček. Dovoz aut z Německa se též realizuje kvůli lepší výbavě vozů. Toto vše ovšem platí u aut relativně nových. Levné a staré ojetiny se jednoznačně nevyplatí dovážet.

Jaké jsou garance?

Kde vzít jistotu, že jste vybrali správného dovozce? O jeho kvalitách hovoří stovky spokojených řidičů, několikaletá praxe a kladné reference. Pro solidního dovozce není problém přistavit vám vůz až před dům.

Spokojenost klienta na prvním místě

Dovozci aut jsou též zkušení automechanici, kteří okamžitě odhalí potenciální vadu. U nich se nemusíte obávat žádných nekalých praktik. Dovezené auto bude mít jasnou servisní historii a záruku od výrobce. Zároveň je ověřen původ vozidla. Je garantováno, že auto není kradené ani zatížené věcným břemenem. Stačí si tedy jen vůz na webových stránkách vybrat, firma vás zkontaktuje a kromě dovozu zajistí též STK a pomůže s přepisem.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner