Může Top Gear s Matt LeBlancem konkurovat Grand Tour?

Může Top Gear s Matt LeBlancem konkurovat Grand Tour?

BBC odvysílalo na začátku měsíce nový Top Gear. Má celkově 24. řada populární motoshow s upraveným obsazením šanci konkurovat Grand Tour? Na pozici hlavního mederátora nahradil nepopulárního Chrise Evanse Matt LeBlanc, kterého doplnili již staří známí Chris Harris a Rory Reid. Mohou konkurovat naší trojici Jeremy Clarksonovi, Richardu Hammondovi a Jamesi Mayovi?

 

 

První díl ukázal znatelné zlepšení

Každý, kdo viděl první díl 24.série Top Gear potvrdí, že došlo ke znatelnému zlepšení. Než Grand Tour ale Top Gear rozhodně lepší ale není. Jeremy se svými přáteli dokazují každý díl neuvěřitelnou sehranost a jsou také znát mnohaleté zkušenosti. Na druhou stranu moderátoři Top Gear se teprve hledají. Jejich vtipy nejsou zatím tak propracované a je vidět, že se zatím hledají.

Co si myslíte o novém obsazení Top Gear?

Co si myslíte o novém obsazení Top Gear?

Top Gear ale dělá jednu věc lépe, než jeho předchůdci. Nesnaží se být napodobenou předchozích sérii s Jeremym, Richardem a Mayem a to je jedině dobře. Harris, LeBlanc a Red mají svůj pohled na celou show a nebojí se prosadit své vlastní nápady.
Spolu se změnou vysílacího studia, která bylo tak trochu nutností/ruší se letiště Dunsfold), dostává seriál nový náboj.

V jedné věci byl ale Top Gear lepší než Grand Tour

V Grand Tour tak nějak postrádáme širší informace o testovaných vozech a nějaké detailnější statistiky. Naopak Top Gear je stále pořad, ze kterého se dozvíme spoustu novinek.
Otázkou bude, jestli se povede výše zmíněné nedokonalosti vypilovat do dalších dílů.

Mrkněte také na trailer k třetímu dílů Top Gear

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner