Místo Top Gearu nás možná čeká Gear Knops

Místo Top Gearu nás možná čeká Gear Knops

Nová show Jeremyho Clarksona, Richarda Hammonda a Jamese Maye by se mohl jmenovat Gear Knops. Tento název zaregistrovali jako ochrannou známku Clarksonovi právníci. Kromě tohoto názvu nechali zaregistrovat také označení Gear Nobs a Speedbird.

Protiva i hlava penisu

Samozřejmě nic není potvrzeno. Top gear znamená nejvyšší převodový stupeň, gear knob je zase hlavice řadicí páky. Původ obou slov je tedy podobný, ale význam je trochu odlišný, i když sáhneme po dvojsmyslech. Knob a i druhá varianta Nob se občas používá také pro označení hlavy penisu, což ovšem autoři o nové show říct určitě nechtěli. Hovorově je také takto označován i protivný či hloupý člověk, nebo ten který uráží ostatní. Od britského tria by to bylo dost sebekritické označení, avšak na jejich způsoby by to nebylo žádné překvapení. Speedbird bývá označení pro ptáka v letu, a zrovna tento název vypadá o něco reálněji.

Do podzimu 2016 je času ještě dost

Gear Knobs i ostatní názvy berte jako pouhou spekulaci, protože název je zatím otevřené téma, přestože jsou tyto slovní spojení registrovány. Do podzimu roku 2016, kdy má show začít, budeme určitě vědět o něco více.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner