Luxusní palác od Marchi Mobile

Luxusní palác od Marchi Mobile


Když Jeremy, James a Richard měli za úkol postavit si kemp karavan, nešlo jim to zrovna nejlíp. Bylo u toho pár požárů, pár hádek na benzínkách a plno odpadků. Ale co kdyby dostali rozpočet 3 000 000 dolarů, namísto, no, 3 liber? Můžeme s jitotou říci, že by přišli s tímto - eleMMent Palazzo. Rozhodně by tím přitáhli větší pozornost než s párem zašpiněných spacích pytlů.

Rakouská automobilka, Marchi Mobile, vybavila svého nového 40 stopého obra barem, sprchovým koutem, vytahovací střešní terasou a krbem na dřevo. Jako bonus dostanete speciální řadič na světla, takže si můžete ve tmě navrhnout vlastní osvětlení na, ehm, jinou zábavu.

K dispozici je také místnost s několika dotykovými obrazovkami a hlavní ložnice, která má i vlastní koupelnu a zadní difuzor, což je užitečné asi jako kříženec kozy a býka. Dál je zde plně automaticky vysouvací klubovna, motor s 510 koňmi a plno další výbavy o které se ani nám nesní.

Nemůžeme si pomoct, a myslíme si, že nějak takhle se cítí sultán se 40 nádhernými manželkami, 40 luxusními auty v garáži a svým vlastním palácem s výřivkou. Tak jako tak, mi to chceme taky….

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner