Kupte svůj vůz bez zbytečných financí navíc

Kupte svůj vůz bez zbytečných financí navíc

Nákup auta patří pro většinu z vás k takřka životnímu rozhodnutí. A je to celkem logické, protože automobil patří k nejdražšímu spotřebnímu zboží, které si kdy kupujeme. Proto je dobré věnovat čas nejen výběru značky, ale také místu, kde ho koupíte. Pokud uvažujete o koupi nového vozu, pak tento problém nemusíte řešit, stačí si vybrat značku vozidla a navštívit jejich automobilku. Větší problém nastává, pokud uvažujete o koupi ojetého automobilu, který s sebou logicky nese více rizik – vůz ve špatném technickém stavu, který na první pohled nepoznáte, auto s upraveným tachometrem nebo s maskováním možných havárií. Avšak jestliže budete dobře vybírat, můžete koupí „ojetiny“ ušetřit spoustu peněz a navíc získat skvělé auto.

V autobazaru zaplatíte vysokou marži

Po rozhodnutí koupit si ojetý vůz směřují vaše kroky nejčastěji do autobazaru, kde na vás čeká široká nabídka čítající stovky vozů. V bazaru si můžete sjednat úvěr, leasing nebo koupit vůz na protiúčet, avšak u nich vás čekají marže. Takže kupujete auto s výrazně vyšší cenou než byste ho kupovali u samotného majitele vozu, a to až o desítky tisíc!

Fair je auto inzerce

Jak tedy kupit auto bez bazaru, nenaletět a neprodělat? Využijte služby webových stránek Fair Play Auto, které vám nabízejí přímý prodej vozidel. Auto inzerce zprostředkovává prodej bez prostředníka, což znamená bez jakékoliv marže i bez zavázání se jakoukoliv smlouvou. Profesionálové vám ve Fair Play Auto poradí se samotným výběrem vozu, s mechanickou kontrolou i celou legislativou. Pokud budete chtít, navrhnou vám také toho správného partnera k financování i pojištění vozu, za zvýhodněnou cenu vám prověří historii vozidla pomocí CEBIA a ověří technický stav auta u smluvních partnerů.

S Fair Play Auto svůj vůz jednoduše bez jakýchkoliv komplikací i zbytečných výdajů koupíte, stejně jako prodáte, a to vše na jednom místě!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner