Jeremy Clarkson – Záletník

Jeremy Clarkson – Záletník


Ti, co se zajímají o osobní život našich TG boys, určitě vědí, že Jeremy právě žije v odloučení od své manželky. A pro ty co to nevědí, jsem připravil tento článek, abych vám přiblížil, jak to celé bylo.

Takže, Jeremy, který je pracovně vytížený kvůli Top Gearu, odjel s Richardem a Jamesem pořádat Top Gear Live, a asi se mu nechtělo čekat, takže se stalo co se stalo a Jeremy se zapletl s kolegyní, produkční TG - Phillipou Sage. No a jak to tak bývá, přišlo se na to a Jeremymu začalo doma peklo, nebylo to totiž poprvé a jeho manželce, Frances Clarkson došla trpělivost a vyhodila ho z jejich panství v Chipping nortnu. A tak Jeremy už asi týden žije ve svém podkrovním bytě v Londýně, koupeném před rokem za cca. 100 mil. Kč.

Ale, Jeremyho po 14 dnech přestalo bavit žit jako starý mládenec a začal konat, z TG štábu vyhodil svojí bývalou milenku, a jeho manželka Frances je ochotna řešit záchranu jejich manželství. Věřme, že se Jeremy vzpomatuje a bude vše zase v porádku...Na fotkách: Jeremy Clarkson a jeho manželka, Jeremy Clarkson a jeho milenka a Panství Clarksn v Chipping nortonu

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner