Jaká garážová vrata vybrat?

Jaká garážová vrata vybrat?

Stejně jako automobilky zvyšují svou bezpečnost, zlepšují techniku i komfort jízdy, tak i garážová vrata udělala ve své technologii velký krok kupředu. Moderní vrata již dávno nejsou fádní části domu a pryč jsou také doby, kdy jste si pro svou garáž mohli vybrat maximálně mezi dvěma typy dezénu. Výrobci se dnes doslova předhánějí v šíři i rozmanitosti nabídky.

Nezapomínejte na bezpečnost

Při rozhodování, jaká vrata si vlastně pořídit, bude asi většinu z vás zajímat bezpečnost, a to ať si vyberte sekční, rolovací, průmyslová vrata nebo posuvná. V běžném životě se dostanete do mnoha situací, kdy právě tyto ochranné prvky vrat určitě oceníte. Patří k nim například infra závora, ochrana motoru při najetí na překážku či protipádová brzda.

Nové technologie nabízí několik typů ovládání garážových vrat

Dnešní technologie nenabízí ovládání pouze dálkovým ovladačem, který můžete lehce ztratit, nebo někde zapomenout. V době chytrých telefonů jistě oceníte ovládání vrat pomocí mobilního telefonu. Skvělou a opravdu chytrou alternativou je rovněž ovládání pomocí otisku palce, protože prst zkrátka nemůžete nikde zapomenout a máte ho vždy „při ruce“.

I vzhled hraje roli

Při výběru je pro mnohé z nás neméně důležitá vlastnost moderních vrat, a tím je jejich vzhled. Avšak díky široké škále tvarů a dezénů si můžete vjezdové brány i celá vrata sladit s barevností fasády, dveří či oken.

LOMAX – kvalita, technologie, vzhled

Pokud nechcete šetřit ani na jednom z výše uvedených parametrů a chcete vrata od profesionálů, doporučujeme zvolit společnost LOMAX, která se svou více než 20 letou historii patří k jedničce na českém trhu. Jako jediná firma se může pyšnit vlastní celkovou výrobou garážových sekčních vrat a vlastní válcovací linkou. LOMAX nenabízí jen kvalitní vrata, ale v jejich portfoliu naleznete také dveře, ploty, venkovní žaluzie, stejně jako venkovní rolety, rolovací mříže či sítě proti hmyzu, které jsou v letním období nezbytným vybavením oken i dveří. Všechny jejich výrobky jsou kvalitní.

Jestliže chcete vyladěná garážová vrata, podívejte se přímo na webovou adresu www.lomax.cz, kde si určitě vyberete ty, jež vám budou nejvíce vyhovovat!

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner