Jak vynaložit se starým vozem?

Jak vynaložit se starým vozem?

Staré auto postupem času začalo vypovídat svou službu a je na čase pořídit si nové. Pokud plánujete prodat své staré auto do bazaru, připravili jsme pro několik následujících rad a nastínění toho, jak při prodeji auta do bazaru postupovat.

  1. Začněte s osobní konzultací.

Pokud se dostavíte do autobazar Praha osobně, automechanik zhodnotí technický stav vozidla a provede odhad, jakou částku můžete za Váš automobil obdržet.

            2. Zvolte mezi komisním prodejem a výkupem vozidla.

Při komisním prodeji si v autobazar Praha cenu vozidla určujete sami. Tato varianta může být obtížnější, pokud jde o časovou náročnost, tedy než se podaří najít vhodného zájemce, který bude s touto stanovenou cenou souhlasit.

V obou případech přebíráme od zákazníků vozy různého stáří, značky, i původu vozidla. Jedinou, nicméně velmi důležitou podmínkou, je již zmíněný dobrý technický stav vozidla.

            3. Výkup vozidla

Po prohlídce vozu automechanikem, který probíhá v autobazar Praha, se navrhne cena za výkup vozidla. Dále pak autobazar v Praze sepíše s klientem smlouvu a provede důkladnou prověrku původu vozu. Při prověřování původu vozidla probíhá spolupráce s firmami Cebia a Cardetec. S tím se pojí i další administrativní spolupráce, kterou vyřizujeme sami za klienty. Přebíráme také garanci vůči budoucímu majiteli vozidla.

U všech nabízených vozidel sjednáváme i povinné ručení a dodatečné havarijní pojištění. Všechna nabízená vozidla lze platit v hotovosti, na úvěr a leasing.

auto

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner