Jak poznáte kvalitní autolakovnu?

Jak poznáte kvalitní autolakovnu?

Kvalitní lakovnu poznáte jistě nejen podle zkušených lakýrníků, ale také podle profesionálního vybavení. Tyto průmyslové provozovny dnes podléhají spoustě kritérií, která jsou schopny obsáhnout jen s kvalitní výbavou. Dnešní článek nás provede touto problematikou. Ukážeme si "základní stavební  kameny", které v moderní lakovně nesmí chybět.

Bez lakovací kabiny by to nešlo

Pokud si z některého ze starších filmů vybavujete typický pohled na lakovací kabinu, jste velmi vzdáleni od podoby dnešních moderních provozů. Lakovací kabiny jsou velmi variabilní a mohou se dokonale přizpůsobit velikosti vašeho provozu. Volitelná není samozřejmě jen velikost, ale také vybavení. Základní prvkem každé lakovací kabiny je podlahový rošt nebo kovový podstavec s celoroštovou podlahou. Stěny jsou nejčastěji tvořeny izolovanými panely s povrchem ošetřeným galvanickým pokováním.

Sušící kabiny

Sušící kabiny a odsávací stěny jsou dalším důležitým elementem celého procesu. Jejich využití logicky navazuje po dokončení procesu lakování. I zde se vyplatí na vybavení nešetřit a spolehnout se na produkty renomovaných dodavatelů.

Spolehlivý partner autolakoven

Firma Naver se specializuje na vybavení autolakoven již 20  let. Nezůstává však jen u dodávky komponent ale provede vás celým procesem. Celkovou  koncepcí firmy je plný servis od přípravy projektové dokumentace, vyřízení všech nutných povolení na patřičných úřadech, odborné poradenství a finálně dodávku a instalaci zařízení. Samozřejmostí v nabídce je komplexní servis a dodávku náhradích dílů.

Spolehnout se můžete také na bohaté reference, které dokládá výčet těchto firem BONATRANS GROUP, a. s. Bohumín, WALTER MASCHINERI, s.r.o. Kuřim, ČMŽO, s.r.o. Přerov a další..

V nabídce firmy naleznete také míchací boxy, odsávací boxy, přípravná pracoviště a vstupní a výstupní agregáty.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner