Jak nekoupit vytopené auto

Jak nekoupit vytopené auto

Až deset tisíc aut, které byly zasaženy povodněmi, se může objevit v nejbližší době na trhu s ojetými vozy. Navíc nejde jen o vozy původem z Česka, ale i auta dovezené z Německa či Rakouska. A samozřejmostí je, že se to prodejce takového vozu bude snažit sebevíce zamaskovat.

I proto většina odborníků radí při výběru autobazaru vybírat takového prodejce, který může poskytnout garance původu vozu či dokonce záruku na vůz, že nebyl zatopen. Nejen zkušenosti Vašich známých Vám v tomto mohou velice pomoci. Například velmi dobré reference a zkušenosti nabízí  Auto Esa, jeden z největších autobazarů v České republice. Můžete očekávat nejen širokou nabídku vozů, výhodné ceny či nejrůznější možnosti financování, ale i mnoho garancí a záruk na Vámi vybraný vůz.

Proto většina odborníků radí vybrat právě takový bazar, který může tyto garance nabídnout. Například v případě již zmiňovaného zaplavení vozu hrozí vážné problémy s elektroinstalací, výfukovým systémem či samotným motorem. A jak nenaletět a nekoupit zatopený vůz. Kupujete-li například vůz Škoda Octavia, ale vlastně jakýkoliv vůz, doporučujeme prozkoumat všechny záhyby na podvozku, v interiéru či v motorovém prostoru. Najdete-li zde zbytky bahna či písku, raději se tomuto autu obloukem vyhněte.

Dále se rozhodně podívejte pod přístrojovou desku, zkuste vytáhnout pásy až nadoraz či testujte i případný zápach vozu, protože po vyplavení vozu se může velmi dařit plísním. Pokud se Vám tyto problémy nechce řešit, využijte opravdu služby ověřených autobazarů, kde dostanete na Váš vůz garance.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner