Firemní vozidla pod kontrolou

Firemní vozidla pod kontrolou

V dnešním článku se pokusíme pomoci podnikatelům s jednou z jejich neradostných povinností a představíme firmu ALL4CAR.  Konkrétně její produkty sloužící k on-line sledování vozidel  a vedení chytré elektronické knihy jízd.

Povinnost vést knihu jízd má každý podnikatel, který využívá vozidlo ke svému výkonu povolání. Každý, kdo knihu jízd vede a to buď elektronicky nebo v papírově podobě potvrdí, že je to úkol nepříjemný.  Záznam o provozu vozidla vedeme proto, abychom byli schopni správci daně prokázat, že uplatňované výdaje byli nutné pro dosažení vykazovaných příjmů.

Chytré řešení pro GPS monitoring vozidel

Masivní rozvoj systému GPS navigace umožnili snadnou a pohodlnou integraci těchto technologií také do sféry sledování menších či větších firemních flotil. Princip fungování je opravdu jednoduchý. Celé řešení sestává z těchto komponent

  • komunikační jednotka ve vozidle - tyto jednotky jsou vybaveny GPS přijímačem, jenž hlídá polohu vozidla. Součásti této jednotky je GSM modul, jenž odesílá informace do systému mapových podkladů.
  • Online systémy pro sledování vozidel - většinou se jedná o online webové aplikace nebo aplikace vyžadující instalaci do osobního počítače. Tyto programy poté uživateli zpřístupňují veškerá data vykreslovaná do mapových podkladů. Součástí jsou také exporty všech těchto dat právě pro potřeby vykazování záznamu o provozu vozidla.

Výčet výhod těchto systémů zdaleka nekončí

Pokud jste od těchto systému čekali více, tak vás nezklameme. Je-li pro vás důležité sledovat ekonomickou stránku jízdy vašich vozidel, můžete do systému importovat záznamy o tankování vašich vozidel. Propojením těchto dat a dat z komunikační jednotky pak získáváte zajímavé přehledy. Mnoho zaměstnavatelů tyto data využívá také pro sledování pracovní doby svých zaměstnanců.

V neposlední řadě je tento systém nejlepší ochranou proti krádeži. Napojením na pult centrální ochrany máte svá vozidla pod neustálým dohledem.

Pokud jste již unaveni vedením "papírové" knihy jízd a tento moderní systém je pro vás zajímavý, více se dočtete na webu společnosti ALL4CAR. Udělejte krok v před a kniha jízd tak  pro vás přestane být noční můrou.

 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner