FAQ – Podpora

- Kompatibilita

Stránky jsou plně optimalizované pro všechny internetové prohlížeče. Je ale možné, že se vám objeví problémy se zobrazením stránky v internet explorer.

Pokud se vám pomalu načítá slider na hlavní stránce či se vám nezobrazují nadpisy článků, postačí pouze jeden proklik myší. (viz návod)

----- Návod pro kompatibilní zobrazení stránky v internet explorer -----

Klikněte na ikonku, na kterou ukazuje šipka na obrázku č. 1.
Ikonka se vám promodří.

Jakmile se promodří, stránka se znovu naloaduje a vyskočí vám bublinka, kterou vidíte na obrázku č. 2. Internet explorer si tuto volbu zapamatuje a zůstane tak nastaven.

Pokud problém přetrvává, zkuste aktualizovat "JAVA".

V ostatních prohlížečích by měl slider fungovat bez problémů. Pokud ne a problémy se nachází i v jiných prohlížečích? Informujte o tom prosím administrátora s popisem problému, prohlížečem, který využívate a popis počítače. Pokusíme se co nejdříve problém opravit.

- 3D koule plná štítků

3DballNa našich stránkách, přibyla další možnost rychlého procházení. Na obrázku je vidět, jak v dolní části stránek přibyla 3D koule plná štítků. Procházení štítků funguje pomocí myši. Na této kouli se nachází všechny štítky, které uvádíme u článků a podle kterých, si snadno můžete nechat vyjet seznam článků se stejným štítkem.

Pro zajištění správne funkčnosti, je zapotřebí nainstalovat pokud možno nejnovější "Adobe Flash Player", nebo alespoň verzi 9.1 a výš. V opačném případě se vám nevyobrazí ve 3D.

- Download

Download titulků, najdete zde na stránkách a dostanete se k nim pomocí menu - Download - poté se řiďtě instinktem. Informace o připravovaných překladech najdete v postraním panelu stránek.

Download dílů v anglickém znění (s titulky ) budou ke stáhnutí zde na stránkách a dostanete se k nim opět pomocí menu – Download – a svou roli sehraje opět instinkt..

Odeslal/a jsem komentář a není zobrazen!

Nad komentáři probíhá neustálá kontrola, zda se nejedná o SPAM. Pokud jsi vložil/a do komentáře odkaz a po odeslání se zobrazil, ale po navrácení na stránky již není vidět? Je to z toho důvodu, že byl interním systémem shledán jako spam a čeká na schválení.

Každý den se vracíme do administrátorské části stránek a prohlížíme SPAM schránku, zda nebyl nějaký komentář shledán nesprávně. Pokud ano, ihned schválíme.

Toto opatření vzniklo kvůli hojnému napadení SPAMboty. Od té doby je nainstalována takováto ochrana.

V případě dotazů se obracejte na e-mail info@tgear.cz

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner