Čištění interiéru svépomoci nebo u profesionální firmy?

Čištění interiéru svépomoci nebo u profesionální firmy?

Myčku auta u benzínové čerpací stanice navštíví občas každý z nás. Někdo méně často a někdo pravidelně. Automatická mycí linka skýtá mnoho výhod a cena za mycí procedury je většinou velmi příznivá. U mytí interiéru je to již horší, zde žádná automatika nefunguje a proto na řadu nastupuje ruční mytí a čištění interiéru. Pravidelné mytí a čištění nejspíše zvládá každý motorista sám. Buď doma na zahradě s vysavačem, nebo u pumpy. Vyplatí se ale nechat si interiér vyčistit od specialistů?

Čištění exteriéru vozu vyjde na myčce cca na 100 Kč. Pokud zvolíme pokročilejší programy, může to být i dvojnásobek. U ručního mytí interiéru je situace samozřejmě zcela jiná. Za základní proceduru, při které dochází k luxování, ošetření plastů a čištění oken zaplatíte zhruba 500 korun. Pokud nastoupí takzvané mokré procedury, tj. mokré mytí potahů sedadel a koberců tak cena může jít o přes 1000 Kč. Ceny se samozřejmě mohou lišit také dle typu vozu. Je jasné, že cena za ruční čištění interiéru bude jiná u malého Fiatu a jiná u velké limuzíny Mercedesu.

S mytím nemusíte zůstat jen u běžných částí interiéru. Využít můžete také mytí disků kol nebo čištění stropu auta a kožených sedaček.

Čištění interiéru vozu se vyplatí například před prodejem vozu. Čistý a provoněný interiér může cenu za prodej vozu zvýšit minimálně o pár tisíc korun.

Pokud jste z Prahy a uvažujete o firmě na čištění interiérů auta, doporučujeme firmu LM Group. Naleznete ji v centu Prahy v Karlíně a Váš plechový miláček bude jistě spokojen.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner