Čím vylepšit auto třeba i za pár korun?

Čím vylepšit auto třeba i za pár korun?

Máte auto a chcete ho vylepšit nejenom po designové, ale také po praktické i bezpečnostní stránce? Pokud ano, podívejte se společně s námi na to, jakou cestou se vydat. Začneme interiérem, kam se dokonale hodí kvalitní autokoberce. Ty běžné látkové rozhodně zvýší zajímavý vzhled vašeho vozu. Jsou však i varianty gumové, které mají primárně vliv na praktičnost. Tu oceníte v podstatě po celý rok, jelikož mezi jejich prioritní vlastnosti patří:

  •  Vysoká odolnost
  • Nesají vodu
  • Zamezí sklouznutí nohy
Kvalitní autokoberce

Kvalitní autokoberce

Jistě potěší také jejich cena, stejně jako bohatý výběr. Můžete si být jisti tím, že kromě univerzálních typů lze získat i takové, které jsou přesně určené i na váš automobil.

Investujte i do svých kol

Kola jsou základ. Pokud mluvíme o bezpečnosti, neměli bychom podceňovat správný výběr pneumatik. Ty následně patří na disky, které nemusí být jenom hliníkové, ale mohou být i plechové. Pokud je to váš případ, kupte si poklice. Nejenom, že vaše kola budou mnohem lépe vypadat, ale zároveň i tímto prvkem investujete do praktičnosti a bezpečnosti. Především v zimě, kdy jsou silnice plné kamínků, mohou poklice velmi dobře eliminovat situaci, kdy by kamínek jako takový pronikl až do oblasti brzdného systému, který by mohl celkem snadno poškodit.

Vylepšete i své řidičské umění

I to má vliv hlavně na bezpečnost vaší jízdy. Pokud řidičský průkaz máte, ale nemáte dostatek zkušeností a jistoty, nemusíte zoufat. Začněte autoškolou. Ta dnes nenabízí jenom možnosti spojené s tím, že si uděláte klasický kurz. Moderní autoškoly nabídnou i takzvané kondiční jízdy. Tedy možnost spojenou s tím, že si pod dohledem instruktora projedete okolí. Získáte tak potřebné jistoty, stejně jako tolik potřebný dohled profesionála, který vás dokáže také velmi dobře upozornit na případné chyby, stejně jako vám dá i několik důležitých tipů k lepší jízdě.

Autoškola Bratislava

Autoškola Bratislava

 

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner