Bývalý moderátor Top Gearu Jeremy Clarkson zase šokoval, a to recenzí na Seat Leon ST X-Perience

Bývalý moderátor Top Gearu Jeremy Clarkson zase šokoval, a to recenzí na Seat Leon ST X-Perience

Jeremy Clarkson se bude znovu v nové show na obrazovkách objevovat od příštího roku. To mu ovšem nebrání v tom, aby neustále nešokoval lidi kolem sebe. Nemusíte mít strach, nikomu nenafackoval, ale pro změnu urazil. A to Seat Leon ST X-Perience, na který prováděl v červnu recenzi. Urážky se týkali jak samotného vozu, tak v podstatě i celého Španělska. Právě Španělsko, se podle jeho slov, nedávno zbavilo označení země třetího světa, a proto prý není důvod kupovat auto od lidí, kteří se ještě před časem navzájem stříleli…

Češi z toho vyšli dobře

Podle Jeremyho je Seat Leon levnou verzí Volkswagenu, což jsou podle jeho názoru také modely Škoda. Češi a Němci jsou na rozdíl od Španělů ve výrobě automobilů velmi dobří a precizní, tvrdí Clarkson. Mnohem rád by si prý vybral naši Octavii Scout, která je podle něho levnější a co více, i lépe vypadá. Ex-moderátor Top Gearu je prý ale za výsledek testu rád, protože ho jenom utvrdil v tom, že vozy Seatu jsou ztrátou času.

Všechny tyto výroky samozřejmě nese špatně španělský tisk, který Jeremyho Clarksona označil za rasistu.

Recenzi na Seat Leon ST X-Perience provedli i jiní, kteří tento vůz považují za bezpečný i ekonomický. A proto necháme na vás, zda budete Clarksonovi věřit, nebo ne.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner