BMW 1M Coupé

BMW 1M Coupé

BMW Coupé M1

Nejsou to skutečné zdi, jsou více méně digitálně dodělané. Ale alespoň dostáváte šanci vidět BMW řady 1M Coupé, které se ke všemu staví bokem a jsou mu lhostejné jeho zadní gumy.

Zajímají vás technické parametry?

Proti našemu starému známému MBW m135i je novinka o 5 mm delší, 53 mm širší a 13 mm vyšší. Vlastní 340 koní, dvojité turbo, 3,0litrový rovný šesti válec a M3kový zadní diferenciál, který dostane pěkně zabrat. Toto video vystavilo BMW Canada a není nám úplně jasné jejich poselství, ale video určitě stojí za zhlédnutí.

I Top Gear magazín dal BMW 1M Coupé důkladný trénink. V tomhle měsíci jste toho mohli být svědky. Pokud stále nemáte vydáni v tomto měsíci, spěchejte a jedno si sežeňte.

A jaká je cena BMW M1?

Pokud se při koupi BMW M1 oprostíte od faktu, že nevlastníte některý z jeho věhlasnějších bratříčků, získáte opravdu přitažlivé auto se skvělým poměrem cena/výkon. BMW vytáhne z vaší peněženky 1,3 milionu. Ano není to zrovna málo, ale stále můžete navštívit bazar a koupit toho mnichovské žihadlo v dobré kondici za cenu z "druhé ruky".


Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner