Autopůjčovna je skvělou možností pohodlného cestování

Autopůjčovna je skvělou možností pohodlného cestování

Nedávno jsme vás informovali o tom, na co si dávat pozor při dlouhodobém i krátkodobém půjčení auta, a jaké všechny přednosti můžete získat, pokud využijete pronájem aut Praha. U půjčovny aut zůstaneme i den, ale srovnáme ho s cestování pomocí taxíku, který je rovněž rychlou alternativou. Každý z nich má své pro a proti, a tak se na ně pojďme podívat.

Půjčovna nabízí mnoho možností

Pronájem auta je jedním ze spolehlivých dopravních prostředků. Jakmile od auta převezmete klíčky je vaše a můžete si s ním jezdit, kam chcete. Ať už se rozhodnete jet do vedlejší vesnice pár kilometrů nebo se chystáte vydat na výlet přes půl Evropy. Pokud hodláte přepravovat velké předměty, je to s pronajatým autem také jednodušší. Zde jste ale limitováni půjčením většího auta, minimálně čtyřdveřového sedanu. V mnoha případech vám autopůjčovna nabízí také nákladní auta či výhodné slevy při dlouhodobém pronájmu.

Někdy není špatné „sáhnout“ po taxi  

Pokud víte, že budete hodně cestovat a využívat k přesunu auto, je většinou půjčovna levnější než taxi. Taxíky si účtují mnohem více, než pouze cenu pohonných hmot, aby klienty dopravily na určené místo. Jsou ovšem skvělou alternativou pro specifické situace. Například pokud si půjčit auto nemůžete. Většina autopůjčoven totiž nepronajímá auto lidem mladším 21 let, nebo chce pod touto věkovou hranicí dodatečný poplatek. Po taxíku asi budete muset sáhnout i v případě, že nevlastníte příslušný řidičský průkaz. Pokud se chystáte cestovat do zahraničí, nezapomeňte, že některé země vyžadují k řízení speciální povolení či mezinárodní řidičský průkaz. Po taxíku je také lepší sáhnout, pokud nejste moc dobrý řidič a nemáte s řízením velké zkušenosti, i když kvalitní autopůjčovna má potřebné pojištění auta a všechny případné nehody řeší ona. Neměli byste ale ohrožovat sami sebe ani ostatní vozy na silnici.

Pronájem aut Praha

Rozhodli jste se, že je pro vás pronájem výhodnější? Chcete půjčit auto na pár dní, nebo na několik měsíců? Chcete jezdit maximálně rok starým autem s nízkým počtem najetých kilometrů? Pak se určitě podívejte na internetové stránky www.taggart.cz, kde získáte více informací. Autopůjčovna Taggart patří mezi kvalitní autopůjčovny v Praze, jež vám nabízí velký výběr vozů za skvělé ceny.  Navíc jako jedna z mála půjčoven garantuje nejnižší ceny za dlouhodobý pronájem nových a ročních vozů. Neváhejte a využijte jejich služby na vlastní kůži.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner