Automobilové silniční váhy koupíte u společnosti VÁHY – JAS

Automobilové silniční váhy koupíte u společnosti VÁHY – JAS

Jedním z nejstarších a vlastně i z nejrozšířenějších způsobů měření je vážení. Jeho historie sahá až do dávnověku. Avšak sofistikovanější váhy se začaly používat až od konce 18. století. V dnešní době se váhy používají v mnoha oborech, a to nejen v obchodě, ale také v průmyslu. Současnost nám přináší zejména elektronické váhy a s nimi spojený větší komfort i přesnost při použití. K základním typům vah řadíme automobilové silniční váhy, mostní a váhy jeřábové.

Důležitý je individuální výběr

Automobilové silniční váhy se vyrábí od 4 do 18 metrů a jsou schopny vážit až do 60 tun. Silniční váha se vyrábí z odolné stabilní lakované oceli. Někdy je k výrobě použitá lakovaná ocel v kombinaci s betonem. Váhy mohou být nájezdové i zapuštěné. Vždy záleží na individuálních požadavcích. Ať už se rozhodnete investovat do kteréhokoliv typu vah, měli byste při výběru myslet na několik věcí. První je typ váhy a použití. Druhou je ovšem také záruční i pozáruční servis a možnost opravy. Proto se vždy vyplatí nakupovat u profesionálů.

Certifikát o schválení systému jakosti výroby výrobce vah

Firma VÁHY – JAS s.r.o byla založena v roce 1990 a od této doby se zabývá řešením problémů průmyslového vážení. Kromě výroby, prodeje, servisu a cejchování všech druhů elektronických i mechanických vah provádí jejich kalibraci. Tato společnost je držitelem certifikátu č. 0119-SJ-C001-10 o schválení systému jakosti výroby výrobce vah, který vystavuje Český metrologický institut (ČMI). Vystavení předchází kontrola plnění závazných požadavků na výrobce vah a jen díky tomuto certifikátu mohou plnohodnotně nahradit prvotní ověření vah, jež provádí pouze ČMI.

profi_universal

Silniční váha PROFI UNIVERSAL

Typy silničních vah

U společnosti VÁHY – JAS můžete nakoupit šest typů silničních vah. Automobilovou mostní váhu PROFI STEEL, PROFI TRANSPORT, PROFI LIGHT, PROFI UNIVERSAL, PROFI NM a PROFI B, která kombinuje lakovanou ocel s betonem. Tyto typy jsou rozdílné ve váživosti, délce mostní váhy, konstrukci i možnosti použití. Každou zakázku můžete objednat telefonicky i online přes internet a jejich proškolení technici jsou připraveni vám s čímkoliv poradit.

Společnost VÁHY – JAS nabízí svým zákazníkům kvalitní zboží, stejně jako precizní služby.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner