Automaty zdarma vás zabaví a možná i něco vyhrajete

Automaty zdarma vás zabaví a možná i něco vyhrajete

V dnešním článku odbočíme od aut i pneumatik. Řekneme si, jak můžete nějakou tu korunu vydělat, a tu si pak třeba dát k úsporám na nové auto. Zabavit se a přivydělat si můžete přitom z klidu vašeho domova, přímo v online casinu. Čeká tady na vás ruleta, blackjack i automaty zdarma.

Všechno začalo v San Fransciscu

Automaty svou dráhu odstartovaly na přelomu 20. století. Právě v tuto dobu první z nich postavil v San Franciscu August Frey. Jednalo se o železnou krabici se třemi otáčejícími se válci s třemi různými symboly. V podstatě se zase tam moc nelišil od těch, co známe a také princip výhry byl podobný. Tři stejné symboly v jedné řadě. Nejvíce populární začaly být automaty až s nástupem video automatů v 70. letech, které jsou založeny na počítačovém programu, nemají žádné mechanické válce a obsahují více výherních linií. Právě na tomto automatu vyhrál jeden hráč jackpot v hodnotě 483 miliónů korun.

Vyberte si ten nejvhodnější

Pokud byste chtěli zkusit štěstí v automatech i vy, měli byste mít na paměti, že existuje několik typů výherních automatů a je velmi důležité, abyste si vybrali ten ideální pro vás. Nejčastěji se setkáte s těmito druhy:

  1. Původní klasický tříválcový automat v digitální podobě s tou nejlepší technologií, ale v dobrém starém vzhledu.
  2. Video automaty, které obsahují speciální kola i zatočení a mají obvykle 5, 7 nebo 9 válců.
  3. 3D automaty odehrávající se v 3D realitě a jsou velmi podobné výše zmiňovaným video automatům.

Vyberte si pro sebe ten nejlepší automat, zapněte počítač, tablet nebo telefon a hrajte! Automaty zdarma si zkrátka užijete kdekoliv a kdykoliv.

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner