Audi A5 2011 odhalena

Audi A5 2011 odhalena


Omlazené Audi A5, se na trh uvádí s novou podpěrou řídícího hřídele s tenkým chromovým uzávěrem.

Není pochyb, že toto odhalení přivedlo naše klávesnice do varu. A je tu toho ještě více: auto dostalo také nový klíč od zapalování, nový vypínač na garáž a nové tlačítko na nastavení jízdy. Technici z Ingolstadt-u neúnavně pracovali, aby nám přinesli novou barvu na rámečky přístrojů a dokonce i nový volant.

Ti s ostrým zrakem také spatří nové zadní a přední světlomety, ale také nový přední nárazník s "ohlašováními" přívody vzduchu, vylepšenou mřížkou a úzkými mlhovkami. Audi také zvětšilo rozměry každé varianty interiéru o jeden milimetr. Ano, o jeden milimetr.

Zadní zavěšení kol a vyladěné tlumiče, byly také obnoveny pro preciznější ovládání, zatímco motor zahrnuje přestavbu 1.8 litrového benzínového 4válce, produkujícího 170 koní. Díky změnám v turbo systému, systému vstřikování a ventilech vznikl nově zařazený přeplňovaný V6 s 272 koňmi. 2.0 litrový TFSI s 211 koňmi zůstává, zatímco 2.0 litrový TDI (177 koní) stále projede 21.25 kilometrů na litr nafty.

Je zde také 3.0 litrový dieselový V6 s dvěma příchutěmi -204 koní a 245 koní, vypouštějící 129g/km CO2 a dávající 20.4 km na litr nafty. Později Audi slibuje "výjimečně čistý a nízko emisní dieselový model", který by udělal A5 prvním kupé, splňující Euro 6 dieselový standard.

S5 kupé, se také připojí ke svým sourozencům Sportback a kabrioletu, přičemž 4.2 litrový V8 s 350 koňmi nahradí přeplňovaný V6 produkující 333 koní. Tento model dosáhne 100 km/h za 4,9 sekundy a maximální rychlost je omezena na 250km/h.

Ceny budou ještě upřesněny, ale Audi slibuje pouze mírný nárůst.

Máte radost z obnovení Audi A5?

Napiš co si myslíš

Komentáře

Jsi fanda Top Gear a Grand Tour? Právě pro Tebe jsou určity tyto trička s originálními motivy!

►Nová kolekce triček na eshopu zde!◄

banner