Sebastian Vettel v Kung-fu filmu

Sebastian Vettel v Kung-fu filmu

Mezi závody v letošní Velké ceně Číny, se Sebastian Vettel rozhodl uvolnit svou vnitřní sílu Shaolinu na stříbrné plátno.

Ano, stálý držitel titulu nejrychlejší jezdec formule jedna na naší Top Gear trati, natočil svůj vlastní krátký film o bojovém umění. Společnici mu dělá Jade Celica (pravděpodobně je to "hollywoodská herečka"). Seb ve videu napodobuje karate a zároveň se snaží, aby si nepošpinil bundu plnou svých sponzorů.

Máte na tváři úsměv a říkáte si co to je? Tak tady je malé vysvětlení…Je to první z řady propagačních akcí, které vám v první řadě přináší Seba jakožto ručitele za kvalitu Infiniti vozů. Marketéři nás také ujišťují, že je vše "inspirováno umělci" a že má celý program hodně co do činění s luxusními japonskými vozy.

Co bude dál? Kimi Räikkönen si zahraje ve své 24-ti dílné kriminálce, kde naleznou záhadného a vodkou nasáklého mrtvého muže v pochmurném severním Finsku? Jenson Button bude jezdit v období klasiky kolem North Yorkshire? Lewis Hamilton natočí „The Avengers – bez pomoci Pit Crew to nedám“?

Kdo ví ... Prozatím tu máme jen Sebastiena:

[youtube]http://youtu.be/HJ0FmUpQF7E[/youtube]

Napiš co si myslíš

Komentáře

Sledujte nás na Facebooku!

Buďte s námi stále v kontaktu!
Sledujte co je nového v Top Gear a Grand Tour!